Кошик
277 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 489-38-87
+380 (66) 660-93-39

Такелаж

Компанія «Оптмаркет» пропонує такелажні вироби за низькою ціною, ми знаходимося на ринку виробництва такелажного оснащення кілька десятків років. Ви зможете купити такелаж в інтернет-магазині, товар відправляється зі складу з Одеси.

Такелажем називають оснащення й окремі вироби, використовувані для підвішування, фіксації та переміщення вантажів. І якщо оснащення являє собою готове для виконання конкретного завдання пристосування, то окремі вироби зазвичай є частиною цієї оснастки. Наприклад, ланцюговий строп, крім самого ланцюга, містить щонайменше два такі елементи — ланку та гак.

Залежно від характеристик і призначення, оснащення й окремі вироби можуть бути частиною вантажного або монтажного типу такелажу.

  • Вантажні такелажні вироби безпосередньо або непрямим способом беруть участь у вантажних діях.
  • Монтажний такелаж зазвичай використовується для фіксації вантажу, утримання конструкцій та подібних дій.

Вантажний такелаж має підвищені характеристики міцності, насамперед коефіцієнт зусилля на розрив.

Такелажні елементи

Видів такелажних виробів багато, тому ми в стиснутому вигляді надаємо описи найпоширеніших — скоб, гаків, ланок і талрепів, а також їх особливостей.

У описах використовуватиметься характеристика, що називається коефіцієнтом запасу міцності. Вона описує співвідношення навантаження виробу на руйнування до робочого навантаження. Простіше кажучи, виріб із робочим навантаженням 2 тонни та запасом міцності 4:1 розірветься на навантаженні не менше 8 тонн.

Такелажні скоби

Вироби виконують роль знімних сполучних елементів. По-англійськи скоби такого типу іменуються «shackle», тому їх також називають «шаклами». Завдяки своїй універсальності та знімному запірному штирю скоби використовуються в найрізноманітніших буксирувальних, вантажних і кріпильних конструкціях.

Основними характеристиками скоб є коефіцієнт запасу міцності, розривне зусилля, форма вушка та спосіб фіксації запірного штиря. Форма може бути прямою або омегоподібною (пряма для сталевих, омегоподібна для текстильних стропів), а запірний штир може фіксуватися шплінтом або гайкою, яка запобігає обертанню штиря. Скоби зі шплінтом не можна використовувати в місцях, де додається обертальне зусилля на запірний штир.

Такелажні гаки

Вироби найчастіше використовуються для підіймання вантажів і фіксації конструкцій — це, ймовірно, найпоширеніший елемент такелажної оснастки.

Залежно від виконуваних завдань такелажні гаки можуть мати різну конструкцію — є моделі для підіймання вантажів (їх часом називають чалочними гаками). Є гаки-обмежувачі для укорочування ланцюгового стропа, є гаки-чокери з різною конструкцією тощо. Гаки можуть бути вилковими, з вушком або вертлюгом; є звичайні моделі, є що самозамикаються — конструкцій дійсно дуже багато.

Основними характеристиками такелажних гаків, крім конструкції, є коефіцієнт запасу міцності та вантажність.

Такелажні ланки

Вироби призначені для використання як сполучні елементи такелажної оснастки, найчастіше стропів (канатних, ланцюгових і текстильних).

Як і інші такелажні елементи, ланки мають свої особливості, насамперед форму та можливість роз'єднання. Найпростішими є овальні ланки (одинарні або у зв'язці з декількох для стропів-павуків). Складнішу конструкцію мають сполучні ланки з можливістю роз'єднання — це ланки-метелики, омегоподібні та трикутні ланки.

Основними характеристиками ланок, крім конструктивних особливостей, є коефіцієнт запасу міцності та вантажність.

Талрепи

Вироби призначені для зміни довжини канатів і ланцюгів. Конструкція талрепа проста та надійна — вкручені в корпус два штифти з правою та лівою різьбою, на кінцях яких розміщені гаки, кільця, вилки або їх комбінації. Обертання корпусу призводить до вкручування або викручування штифтів і зміни довжини троса або каната.

Основними характеристиками талрепів є коефіцієнт запасу міцності та робоче навантаження, що залежить від діаметра штифтів і розмірів корпусу.

Замовити такелаж можна, оформивши покупку в інтернет-магазині або зателефонував нам — ми відповімо на всі питання та обговоримо угоду.

Магазин «Оптмаркет» — купити такелаж із доставкою по Одесі та Україні

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner