Кошик
274 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 489-38-87
+380 (66) 660-93-39

Стропи такелажні та вантажні

Компанія «Оптмаркет» пропонує такелажні стропи за низькою ціною — текстильні, круглопрядні, ланцюгові та інші типи. Ми є виробниками й знаходимося на ринку такелажного оснащення кілька десятків років. Ви зможете купити стропи в інтернет-магазині, обробка замовлень виконується швидко. Товар відправляється із власного складу з Одеси.

Вантажопідйомні стропи є основою такелажної оснастки. Іноді їх називають чалками, і функціональність цих елементів важко переоцінити — стропи використовуються при підйомі та переміщенні вантажів, а також для їх фіксації.

Стропи виготовляються з різних матеріалів — найчастіше використовуються металеві троси, ланцюги та текстиль. Ціна на стропи такелажні насамперед залежить від використовуваних матеріалів, а також від довжини та вантажопідйомності. Конструкція вантажних чалок може різною — одно- та багатогілкові (павуки), кільцеві та інші виконання. Замовити такелажні чалки ви зможете у нашому магазині, можливі різні рішення.

Види такелажних стропів

Текстильні стропи (тканинні чалки) виготовляються з поліестерових вантажопідіймальних синтетичних стрічок відповідно до стандарту EN 1492. Запас міцності 7:1. Текстильні стропи всіх видів забезпечують найменше пошкодження вантажу.
Такелажні чалки цього виду містять у позначенні літери «СТ» — СТП (строп текстильний петльовий), СТК (строп текстильний кільцевий).

Круглопрядні текстильні стропи являють собою текстильний рукав-оболонку з круглим перетином, всередині якого знаходяться міцні синтетичні нитки, що виготовляються з поліестерних і поліамідних матеріалів. Потрібна вантажність досягається необхідною кількістю ниток з урахуванням запасу міцності, заявленого стандартом EN 1492. Запас міцності 7:1.
Круглопрядні текстильні чалки містять у позначенні літери «СТК» — СТКП (строп текстильний круглопрядний петльовий), СТКК (строп текстильний круглопрядний кільцевий).

Ланцюгові стропи (ланцюгові чалки) виготовляються з полегшених легованих ланцюгів, а також ланок, гаків та з'єднувачів 8-го класу міцності (G80), відповідних стандартам EN 818-2, EN 1677-2 та EN 1677-4. Запас міцності 4:1.
Вантажні ланцюгові чалки містять у позначенні літери «СЦ» — УСЛ (універсальний строп ланцюговий), 2СЦ (двогілковий строп ланцюговий).

Канатні стропи (канатні чалки) виготовляються зі сталевих канатів різного діаметру (ГОСТ 7668-80). Запас міцності 6:1.
Вантажні канатні чалки містять у позначенні літери «СК» — СКК (строп канатний кільцевий), СКП (строп канатний петльовий).

Конструктивні особливості такелажних стропів

Залежно від призначення, вантажопідйомні стропи можуть мати різне конструктивне виконання.

Петльові стропи з кожного кінця сформовані в петлі, що виконують вантажозахоплюючу або іншу функцію.
Вантажні петлеві чалки в позначенні мають наприкінці літеру «П» — СТП (строп текстильний петльовий), СКП (строп канатний петльовий).

Кільцеві стропи є стрічкою, тросом або ланцюгом зі з'єднаними кінцями.
Вантажні кільцеві чалки в позначенні мають наприкінці літеру «К» — СТК (строп текстильний кільцевий), СКК (строп канатний кільцевий).

Гілкові стропи є стрічкою, тросом або ланцюгом, з одного боку якого в більшості випадків знаходиться ланка, а з іншого гак (одногілковий строп «ланка -гак»). Багатогілкові стропи, звані також павуками, мають кілька гілок — кілька одногілкових строп, навішених на загальну ланку.
Вантажні гілкові чалки типу «ланка-гак» в позначенні мають спочатку цифру, що відображає кількість гілок — 1СЛ (строп ланцюговий, одна гілка), 4СТ (строп текстильний, 4 гілки). Гілкові чалки типу «гак-гак», «ланка-ланка» у позначенні мають літери «ГЦ» (гілка ланцюгова).

Замовити вантажопідйомні стропи та чалки по ДСТУ для лебідки, крана, тельфера, маніпулятора можна, сформувавши замовлення в інтернет-магазині або в телефонному режимі — ми відповімо на всі питання. Вартість такелажних стропів з доставкою Одесою та Україною залежить, як уже йшлося, від характеристик конкретних чалок, а також тарифів автоперевізника.

Магазин «Оптмаркет» — купити вантажні стропи з доставленням по Україні

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner