Кошик
274 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 489-38-87
+380 (66) 660-93-39

Стропи текстильні кільцеві СТК

Компанія «Оптмаркет» пропонує текстильні кільцеві стропи СТК за низькою ціною. Ми є виробниками й знаходимося на ринку такелажного оснащення кілька десятків років. Ви зможете купити СТК стропи в інтернет-магазині, обробка замовлень виконується швидко. Товар відправляється із власного складу з Одеси.

Текстильні кільцеві стропи (кільцеві чалки) є сучасним різновидом вантажних пристроїв і призначені для підіймання та переміщення відповідальних, крихких вантажів, вантажів із м'якими крайками або ретельно підготовленими поверхнями  — піломатеріали, деревина, меблі, пластикові, пофарбовані конструкції, відполіровані деталі, яхти та інші конструкції.

Ціна на СТК стропи залежить від довжини та вантажопідйомності.

Технічні характеристики стропів СТК

Кільцеві текстильні чалки мають запас міцності 7:1 та відповідають стандарту ДСТУ EN 1492-1:2016. Ширина стрічки та вантажопідйомність стропів наведені у таблиці.

Ширина стрічки Максимальна вантажопідйомність Колір стрічки
30 мм 1 тонна фіолетовий
30 мм * 1 тонна білий
60 мм 2 тонни зелений
90 мм 3 тонни жовтий
120 мм 4 тонни сірий
150 мм 5 тонн червоний
180 мм 6 тонн коричневий
240 мм 8 тонн синій
300 мм 10 тонн помаранчевий

* За стандартом колір стрічки для стропа на одну тонну є фіолетовим, проте часто вартість стропа важливіша вимог стандарту щодо кольору. У цьому разі ми пропонуємо виріб зі стрічки шириною 30 мм білого кольору. Ми не фарбуємо стрічку, і завдяки відсутності цієї технологічної операції ціна стропа виходить нижчою за ціну фіолетового.

Особливості текстильних кільцевих стропів

Текстильні кільцеві чалки стійкі до впливу довкілля, не бояться сонця, захищені від впливів води, нафти, хімічно активних речовин, розчинників, олій. Вони повністю виконують свої завдання у всіх кліматичних зонах, не втрачаючи властивостей.

Переваги текстильних кільцевих строп:

Компактність. Стропи синтетичні компактніші проти інших типів стропів. Ним можна надати будь-яку необхідну форму (стропи водночас не розпрямляються, переплітаються один з одним), що робить простим і зручним їх зберігання і транспортування.

Безпека. Оскільки на текстильних стропах не буває металевих задирок, гострих крайок і витичних металевих волосин, що призводять до травм, їхнє застосування дає змогу розв'язати одну з головних проблем на виробництві — безпеку робочого персоналу.

Мала вага. Стропи текстильні стрічкові легше металевих аналогів, це особливо помітно під час роботи зі стропами великої вантажопідійманості. Під час роботи строп легше рухати, заводити його під вантаж і легше чіпляти до кранового гака. Отже, текстильні стрічкові стропи дають змогу заощаджувати не тільки трудові ресурси, але й час, що витрачається на вантажно-розвантажувальні роботи.

Висока зносостійкість і стійкість до деформації. Текстильні стропи всіх видів менш схильні до деформаційних змін, досить швидко приймають свій первісний вигляд. Стрічкові стропи стійкіші до дії абразивних матеріалів, не схильні до впливу багатьох хімічних речовин (кислот, окисників, лугів, морської води).

Серед недоліків текстильних стропів слід зазначити можливість їх пошкодження гострими краями вантажу, а також нижній поріг робочих температур — експлуатація текстильних можлива за температури до -40 градусів.

Замовити текстильні кільцеві стропи та чалки по ДСТУ для лебідки, крана або маніпулятора можна, сформувавши замовлення в інтернет-магазині або в телефонному режимі — ми відповімо на всі питання. Вартість кільцевих стропів з доставкою Одесою та Україною залежить, як уже йшлося, від характеристик конкретних чалок, а також тарифів автоперевізника.

Магазин «Оптмаркет» — купити такелажні СТК стропи з доставленням по Україні

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner